Rekonstruktorzy z Sochaczewa w programie "Kawa czy Herbata"

Dnia 13.09.2011 r., w porannym programie „Kawa czy Herbata”, w towarzystwie Bogusława Wołoszańskiego można było zobaczyć reprezentantów Muzealnej Grupy Rekonstrukcji Historycznej im. II/ 18 pp z Sochaczewa.
Alan Pszonczenko, Arkadiusz Okurowski oraz Daniel Bogucki wystąpili w programie zapraszając widzów do wzięcia udziału w sochaczewskiej imprezie z cyklu „Teatr Historii” Bogusława Wołoszańskiego pt. Obronić Miasto. Impreza ta to nie tylko rekonstrukcja historyczna wydarzeń bohaterskiej obrony Sochaczewa w 1939 r. ale także lekcja historii ożywionej, polowe muzeum, historyczne pokazy dynamiczne i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do oglądania materiału pod adresem :

14-09-2011

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie